All White in Paris

7034f-dsc_7778

Siena postlarini bitirdim, Floransa postlarina gecmeden once bir Paris molasi verip son cektigimiz fotograflardan paylasmak istedim. Paris benim icin her ne kadar Italya kadar etkileyici bir yer olmasa da, gunesli havalarin tadini her yerde her sekilde cikartabilenlerdenim. Aslinda icten ice Paris’i  neden sevmedigimi tahmin edebiliyorum; hayatimin bir parcasini her seferinde orada birakip geliyorum. Yoksa oradayken Paris ve ben birlikte gayet mutlu oldugumuzu farkettik. E hadi ozaman o mutlu anlari bir kez daha hatirlayalim. 


I’ve finished Siena posts finally. Before Florence, I wanna give Paris break on my blog and share one of the latest pics we took couple days ago. Even though Paris is not as attractive as Italy, still I can enjoy with sunny weather everywhere. Also I think I know why I don’t like Paris; each time I say goodbye one part of my life there. Otherwise I realized there is no problem between Paris and me while I’m there. So, let’s check the pics from those happy times.
 
0adc2-dsc_7782
82ecb-dsc_7775
a35dd-dsc_7808
35f37-dsc_7767
e5e15-dsc_7817
9d237-dsc_7770
7bf9b-dsc_7771
OUTFIT
 
Zara top
Gap short
Urban Outfitters sandals
Photos by JB
 
 

26 thoughts on “All White in Paris

 1. bazı insanların en güzel aksesuarı gülümsemesidir bence senin en önemli aksesuarın bakışların, ben boşuna kahverengi, siyah gözleri daha çok sevmiyorum.. Renkli gözlerden her zaman korkmuşumdur, Kahverengi gözlerde de huzuru bulmuşumdur.. Bu yorumu yapmama neden olan sondan 4. fotoğrafın 🙂

  Ayrıca o muhteşem ayakkabındaki muhteşem flip flop detayına bayıldım 🙂

  Ah pağiiis!

  Like

 2. İnanııııılllmazz guzelliktesin! Kuafor onundeki poz ha-ri-ka! 🙂
  Ben de CMOS'a katılıyorum, renkli gozlerin affına sıgınarak koyu renkli gozleri daha manalı buluyorum, cok da guzel bi yuzun var gercekten.
  O sandaletlerin guzelliği? 🙂

  Like

 3. Tatlım bu flat’ler nasıl bir şey öyle gözlerimi alamadım bakarken fotolara 🙂 sürekli bir yukarıdan aşağıya inceleme durumu içinde etrafın güzelliğini görmedi gözüm :p daha önce de demiştim ya ceylan gibi diye, o naif ve zarif duruşunu başka bir şekilde anlatamıyorum sanırım. Bir de su damlası gibi diyebilirim, böyle akıp gidiyorsun karelerde 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s